Slavnostní otvírání

Dne 2.11.2017 od 17:00 hodin proběhlo slavnostní otevření nové a opravdu nádherné tělocvičny v Dolních Břežanech. Během slavnostního programu se představily sporty, které mají kořeny v Dolních Břežanech.

Celý článek...

V neděli 8. května odpoledne byla malá slavnost u pomníčku padlým v obou světových válkách ve znovu obnoveném parčíku v Královském sadu. Pomníček byl již od pátečního dne ozdoben množstvím květin. Ty přinesly děti prvního stupně základní školy. Slavnosti se zúčastnilo jen pár lidí. Byli to hlavně rodiče a sourozenci dětí ze školního sboru, které tu vystoupily se dvěma písněmi.

Celý článek...

Oslavy otevření návsi před obecním úřadem a náměstí se povedly. Bylo teplo, sluníčko svítilo. Příjezd Jeho Eminence Miloslava kardinála Vlka, arcibiskupa pražského, metropolity a primase českého bylo překvapivě neformální. Přijelo jedno auto a z něj vystoupil usměvavý pan kardinál.

Celý článek...

V ulici Na Hrázi hned vedle hasičské zbrojnice bylo otevřeno 12. září moderní sportovní hřiště určené pro skate, bike a streetball. Co všechno lze provádět na takovémto hřišti, předvedli přední čeští jezdci a po nich i místní omladina. Školní družstva se utkala ve floorballu.

 

Celý článek...