Společenské

V sobotu 27. srpna měly děti ve Lhotě Vánoce. Nechybělo vůbec nic. Ozdobený vánoční stromeček, koledy, vonné frantíky, sněhulák, rybí polévka, smažený kapr nebo obalované vepřové i kuřecí řízky, bramborový salát, cukroví. To vše a nejen to bylo na lhoteckém hřišti. I počasí se přizpůsobilo. O den dřív teplota šplhala přes 31 stupňů, v sobotu odpoledne bylo pouhých 12 stupňů.

Celý článek...

SDH Lhota oslavila 14. května 75. narozeniny. K této příležitosti byla uspořádaná soutěž hasičů na louce pana Rindy jižně nad jejich statkem.  Zúčastnily se čtyři družstva žen a jedenáct družstev mužů. Putovní pohár v kategorii žen získal SDH Zvole. Další v pořadí byly sbory dobrovolných hasičů z Hodkovic, Dolních Břežan a Okrouhla.

Celý článek...

Od tří hodin 8. května bylo připraveno divadelní představení na molu jezírka u náměstí Na Sádkách. Pro děti zahrálo Občanské sdružení loutky v nemocnici Cirkus KUS-KUS.

Celý článek...

Tým projektu Centrum Dolní Břežany uspořádal v sobotu 13.12.2008 od 13:00 hodin odpolední setkání na nově budovaném a pomalu se rýsujícím náměstí v Dolních Břežanech. Pro případ nepřízně počasí byl zbudován přístřešek s vytápění. Kromě informací o projektu bylo možné se seznámit s budoucími sousedy, ale také ochutnat obložené chlebíčky či vánoční cukroví, dát si šálek svařeného vína, horké čokolády, kávy nebo horkého čaje.

Celý článek...

SDH Dolní Břežany pořádalo akci nazvanou Star wars Mikuláš ve čtvrtek 4.12.2008 od 17:00 v klubovně hasičské zbrojnice. Byla to jedinečná možnost setkat se s některými postavami ze ságy Star wars. Členové první české jednotky, která je součástí mezinárodní 501. legie, a členové českého uskupení CSWU, která se specializuje na dění kolem Star wars, uspořádali soutěže předali dárky členům mladých hasičů SDH Dolní Břežany.

Celý článek...