Pasování na čtenáře 2.A.

Fotografie z pasování na čtenáře

Pasování na čtenáře připravila paní učitelka Tudoruv pro svou třídu 2.A. ve školní aule v pátek 27.11.2020. Vzhledem k opatření to muselo proběhnout bez účasti rodičů a děti musely být zarouškované, což muselo být hodmě nepříjemné při veřejném čtení.

škola

Číst dál: Pasování na čtenáře 2.A.

8. Lhotecký volejbalový turnaj

Lhotecký volejbalový turnaj smíšených družstev na antuce (8. ročník) se netradičně konal až v červenci 14. Původní květnový termín nám byl zrušen. Stejně jako v loňském roce hrálo pět týmů a systémem každý s každým. Zápasy byly vyrovnané, hra napínavá a ve finále nebylo do poslední chvíle jasné, kdo zvítězí.

sport, volejbal

Číst dál: 8. Lhotecký volejbalový turnaj

7. Lhotecký volejbalový turnaj

Zpočátku se vše spiklo proti sedmému ročníku Lhoteckého volejbalového turnaje. Předpověď počasí hrozila silnými dešti, a to se na antuce hrát nedá. Další komplikací bylo odhlašování několika týmů z důvodu zranění hráčů. Ale vše se nakonec v dobré obrátilo. Sešlo se pět družstev, hra byla vyrovnaná, hrálo se v příjemné nekonfliktní atmosféře a i počasí celkem přálo.

sport, volejbal

Číst dál: 7. Lhotecký volejbalový turnaj

Pingpongový turnaj dospělých 2017

Odpoledne 9.prosince změřili své síly v pingpongovém turnaji dospělí, děti se staly jejich rozhodčími. Turnaj byl v nové tělocvičně. Soutěžilo 60 stolních tenistů.

sport, pingpong

Číst dál: Pingpongový turnaj dospělých 2017

6. pingpongový turnaj

V sobotu 22. října proběhl 6. pingpongový turnaj již tradičně v místní ZDŠ. Fotografie jsou pouze z dopolední části turnaje, kdy soutěžily děti.

sport, pingpong

Číst dál: 6. pingpongový turnaj

Pingpongový turnaj pro děti 2017

V sobotu 09. prosince proběhl pingpongový turnaj pro děti tentokráte v nové tělocvičně.Zůčastnilo se ho 48 dětí rozdělených do tří věkových skupin. Fotografie jsou pouze z dopolední části turnaje, kdy soutěžily děti.

sport, pingpong

Číst dál: Pingpongový turnaj pro děti 2017

6. Lhotecký volejbalový turnaj

Šestý volejbalový turnaj na lhoteckém antukovém hřišti se konal v sobotu 21.května. Zúčastnilo se osm smíšených družstev, ze Lhoty Lhoťáci a SDH, z Břežan Náměstí, Olympie, Rodinka, z Vestce Vestec a Směska a ze Zlatníků Stropíci. Za příjemného počasí probíhaly jednotlivé zápasy bez hádek a v příjemné atmosféře. Nejdramatičtější bylo finále. Hrály se tři sety, první dokonce přesáhl třicet bodů. Štěstěna byla na konec víc nakloněna Rodince, a tak vítězný džbán zůstal po několika letech v Břežanech.

Parta z SDH Lhota se postarala i o občerstvení nejen pro hráče ale i diváky. Škoda jen, že chyběly klíče od výdejního okénka, mohla být obsluha jednodušší. Na závěr informace pro příznivce volejbalu, každý pátek se bude ve Lhotě hrát volejbal. Kdo má chuť, ať přijde. Hráči jsou vítáni.

sport, volejbal, Lhota

Číst dál: 6. Lhotecký volejbalový turnaj

Neoficiální stránky obce Dolní Břežany a jejich částí Lhota, Zálepy a Jarov